Actueel

Per 31 mei gaan wij officieel verhuizen naar ons nieuwe pand. 

We groeien hard en we zijn blij met deze volgende stap. Met dit nieuwe pand aan Het Steenland 20 in Bunschoten beschikken we over een groter magazijn en meer kantoorruimte. Hierdoor kunnen we u als klant nog beter van dienst zijn en ervoor zorgen dat steeds meer organisaties gebruik kunnen maken van duurzame verlichting.

Verdere professionalisering de aankomende jaren

De aankomende jaren verwachten wij een verdere groei. Met het betrekken van het nieuwe pand hebben we de ruimte om onze logistieke processen verder te optimaliseren, daarnaast zullen wij een uitgebreid experience center bouwen waardoor wij opdrachtgevers nog beter kunnen meenemen in de nieuwste ontwikkelingen.

Kom ons team versterken

Saled groeit door. Iedere dag werken wij met ons team aan toonaangevende projecten in uiteenlopende sectoren, zoals: utiliteit, openbare ruimte en sport. Ben jij op zoek naar een leuke, uitdagende functie bij een snelgroeiend en enthousiast bedrijf? Dan is Saled op zoek naar jou!

Bekijk de openstaande vacatures via onze vacature pagina.

Begin direct met besparen

Direct contact met Saled

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
[fc id='2'][/fc]